Elements

Sonorous® prezentuje nową luksusową serię mebli audio-video ELEMENTS, wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dbałość o szczegóły designu zaspokoją najbardziej wybrednych estetów.

System zarządzania kablami Kable są istotną część systemu audio, ale nie chcesz, aby były widoczne. Wielokrotne i dyskretne kanały, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku.

System zarządzania kablami

Kable są istotną część systemu audio, ale nie chcesz, aby były widoczne. Wielokrotne i dyskretne kanały, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku.

Wybór podstawy Możliwość wyboru wysokości podstawy stolika, umożliwia więcej możliwości dopasowania mebli do ich otoczenia.

Wybór podstawy

Możliwość wyboru wysokości podstawy stolika, umożliwia więcej możliwości dopasowania mebli do ich otoczenia.

Budowa modułowa Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne dopasowanie mebli według swoich osobistych wymagań, pozwala uwolnić Twoją wyobraźnię, to Ty decydujesz o ich zestawieniu. System luksusowych mebli łączy w sobie elegancję, wydajność i doskonałość techniczną.

Budowa modułowa

Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne dopasowanie mebli według swoich osobistych wymagań, pozwala uwolnić Twoją wyobraźnię, to Ty decydujesz o ich zestawieniu. System luksusowych mebli łączy w sobie elegancję, wydajność i doskonałość techniczną.

Obrotowy uchwyt Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lweo-prawo, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala na ich estetyczne ukrycie.

Obrotowy uchwyt

Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lweo-prawo, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala na ich estetyczne ukrycie.

Tkanina akustyczna Odtwarzacz DVD, dekoder, wzmacniacze, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier umieszczone na półkach ukryte za drzwiami szafki, które są pokryte tkaniną akustyczną. Zaprojektowane w ten sposób, zapewniają odpowiednią wentylację dzięki czemu urządzenia nie będą się przegrzewać.Umożliwia to również umieszczenie na półce centralnego głośnika kina domowego lub soundbara, czyniąc go niewidocznym.

Tkanina akustyczna

Odtwarzacz DVD, dekoder, wzmacniacze, odtwarzacze multimedialne i konsole do gier umieszczone na półkach ukryte za drzwiami szafki, które są pokryte tkaniną akustyczną. Zaprojektowane w ten sposób, zapewniają odpowiednią wentylację dzięki czemu urządzenia nie będą się przegrzewać.Umożliwia to również umieszczenie na półce centralnego głośnika kina domowego lub soundbara, czyniąc go niewidocznym.

Przekaźnik IR Możesz kontrolować wszystkie urządzenia swoimi pilotami, utrzymując je w ukryciu. Nasz przekaźnik podczerwieni, przekazuje sygnał zdalnego sterowania do urządzeń zamkniętych w szafie.

Przekaźnik IR

Możesz kontrolować wszystkie urządzenia swoimi pilotami, utrzymując je w ukryciu. Nasz przekaźnik podczerwieni, przekazuje sygnał zdalnego sterowania do urządzeń zamkniętych w szafie.

Szuflada lub drzwi Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest mechanizm "push", wystarczy lekko nacisnąć front drzwi aby poruszyły się w dół. Podobnie jest z zamknięciem, wystarczy je lekko unieść i nacisnąć miękkim ruchem.Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę – wyeliminowane zostaje trzaskanie drzwiczek. Szufladę wystarczy lekko przycisnąć, aby się wysunęła.Firma oferuje także system hamowania Bluemotion, dzięki któremu zarówno otwieranie, jak i zamykanie jest ciche i dyskretne. System pozwala również na całkowitą eliminację uchwytów.

Szuflada lub drzwi

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest mechanizm “push”, wystarczy lekko nacisnąć front drzwi aby poruszyły się w dół. Podobnie jest z zamknięciem, wystarczy je lekko unieść i nacisnąć miękkim ruchem.Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę – wyeliminowane zostaje trzaskanie drzwiczek. Szufladę wystarczy lekko przycisnąć, aby się wysunęła.Firma oferuje także system hamowania Bluemotion, dzięki któremu zarówno otwieranie, jak i zamykanie jest ciche i dyskretne. System pozwala również na całkowitą eliminację uchwytów.

CD & DVD Organizer Wkład na płyt CD i DVD, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w głębokiej szufladzie.

CD & DVD Organizer

Wkład na płyt CD i DVD, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w głębokiej szufladzie.

Regulowane stopy poziomujące Umożliwiają regulację poziomu szafki i ułatwia ustawienie na nierównych powierzchniach.

Regulowane stopy poziomujące

Umożliwiają regulację poziomu szafki i ułatwia ustawienie na nierównych powierzchniach.

Krawędzie z anodowanego aluminium Zastosowanie anodowanych profili aluminiowych, podkreśla estetykę wykonania krawędzi stolika.

Krawędzie z anodowanego aluminium

Zastosowanie anodowanych profili aluminiowych, podkreśla estetykę wykonania krawędzi stolika.

Duży wybór koloru Producent udostępnia szeroką paletę kolorów, która pozwala na dopasowanie wyglądu stolika do Twojego wnętrza.

Duży wybór koloru

Producent udostępnia szeroką paletę kolorów, która pozwala na dopasowanie wyglądu stolika do Twojego wnętrza. Do wyboru mamy imitację drewna lub lakieru.

5 lat gwarancji producenta Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. To ona zapewnia długie i bezproblemowe użytkowania przez wiele lat, z pełną satysfakcją.

5 lat gwarancji producenta

Jako doświadczony producent wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, to ono zapewnia długie i bezproblemowe użytkowania przez wiele lat, z pełną satysfakcją.

 

Przykład konfiguracji mebli:

Sonorous® prezentuje nową luksusową serię mebli audio-video ELEMENTS, wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dbałość o szczegóły designu zaspokoją najbardziej wybrednych estetów. Nowa prestiżowa seria EX została zaprojektowana tak, aby spełnić surowe wymagania dzisiejszej elektroniki z naciskiem na jakość, funkcjonalność i estetykę. Luksusowe meble seri ELEMENTS są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło, do tego szeroki wybór kolorystyki drewna lub lakieru, pozwala nam na dopasowanie mebli do Twojego wnętrza. W zestawie znajduje się przedłużacz do pilotów na podczerwień, umożliwiający obsługę urządzeń bez konieczności otwierania szafki stolika. SonorousIR2000, przedłużacz do pilotów na podczerwień, zestaw składa się z odbiornika, który umieszcza się w widocznym miejscu oraz 8 nadajników przekazujących komendy z pilota do 8 niezależnych urządzeń, które mogą być umieszczone w zamkniętej, niewidocznej z zewnątrz przestrzeni. Przewody odbiornika i nadajników podłącza się do aktywnego modułu rozdzielającego i wzmacniającego sygnał podczerwieni. Dzięki zestawowi można obsługiwać do 8 urządzeń jednocześnie z gwarancją stabilnego przesyłu sygnału. Przednie drzwi szafki opcjonalnie mogą być pokryte tkaniną akustyczną, dostępną w trzech kolorach, co pozwala nam na umieszczenie w stoliku głośnika centralnego lub soundbar, czyniąc go niewidocznym dla oka, za to czysty i wyraźny dźwięk wypełni całe pomieszczenie w domu. Dotknij front stolika aby otworzyć drzwi, a ujrzysz wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić najbardziej wyrafinowany system i zbiór urządzeń audio – video. Zintegrowany system zarządzania kablami audio - video, pozwala na estetyczne ukrycie przewodów, aby uniknąć niepotrzebnych tworzących się pajęczyn kabli i przewodów. Duża wytrzymałość górnej półki, pozwalana nam na umieszczenie na stoliku ekranów o dużej przekątnej, a uchwyty umożliwia zawieszenie telewizorów do 60 cali lub wadze nie przekraczającej 40 kilogramów, uchwyt do telewizora dodatkowo pozwala na ręczny obrót ekranem lewo – prawo. Wszystkie meble z serii ELEMENTS są w pełni zmontowane przez producenta, co dodatkowo zwiększa i wysoką jakość wykonania, a pięcio letnia gwarancja producenta pozwala man cieszyć się z zakupionego produktu przez wiele lat.

Cała oferta dostępna w katalogu:

Katalog mebli audio video rtv, Tureckiego producenta SONOROUS

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas… Wyślij