Studio

Sonorous® prezentuje luksusową serię mebli audio-video STUDIO, wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dbałość o szczegóły designu zaspokoją najbardziej wybrednych estetów. Krawędzie wykonane z polerowanego, hartowanego szkła nadają stolikowi elegancki i nowoczesny wygląd. Zintegrowany system zarządzania kablami, dzięki dyskretnym kanałom, zapewnią łatwy dostęp do okablowania utrzymując je poza zasięgiem wzroku. Aluminiowy profil przystosowany do montażu telewizora, zapewnia obracanie ekranu lweo-prawo. Producent udostępnia szeroką paletę kolorów, która pozwala na dopasowanie wyglądu stolika do Twojego wnętrza. Do wyboru mamy imitację drewna lub lakieru.

Sonorous seria studio meble audio video rtv

meble audio video rtv sonorous studio Sonorous stolik ST110 Sonorous stolik ST111 Sonorous stolik rtv ST160 Stolik rtv Sonorou ST161 Stolik rtv Sonorous ST260 Stolik rtv Sonorous ST261 tekst alternatywny

W zestawie znajduje się przedłużacz do pilotów na podczerwień, umożliwiający obsługę urządzeń bez konieczności otwierania stolika.

Sonorous IR1000 Przedłużacz do pilotów na podczerwień

Zestaw składa się z odbiornika, który umieszcza się w widocznym miejscu oraz 8 nadajników przekazujących komendy z pilota do 8 niezależnych urządzeń, które mogą być umieszczone w zamkniętej, niewidocznej z zewnątrz przestrzeni. Przewody odbiornika i nadajników podłącza się do aktywnego modułu rozdzielającego i wzmacniającego sygnał podczerwieni. Dzięki zestawowi można obsługiwać do 8 urządzeń jednocześnie z gwarancją stabilnego przesyłu sygnału.

SPECYFIKACJA:
Sterowanie 8 urządzeniami audio i video ukrytymi w niewidocznej z zewnątrz przestrzeni
3 x kable o długości 2 m, każdy z 2 nadajnikami IR
1 x kable o długości 4 m z 2 nadajnikami IR
W zestawie znajduje się zasilacz
Wymiary: 150 x 140 x 85 mm
Waga: 0,2 kg

Firma Sonorous założona została w roku 2004 w Stambule. Turecki producent akcesoriów audio video oraz ekskluzywnych mebli rtv. Dzięki ich produktom możesz w sposób estetyczny dopasować wygląd sprzętu audio video do swojego wnętrza.

Projektowanie
Współczesny design, pasujące proporcje, harmonijne kolory i funkcjonalność. Sonorous dba o wysoką jakość swoich produktów, która jest fundamentalnym założeniem producenta. Trzy najważniejsze cechy to jakość, estetyka, wygląd.

Meble
Smak naszych klientów jest tak różny, jak w ich domach. Dlatego oferuje możliwość dostosowania mebli do Twojego stylu, bo tylko prawo kombinacji materiałów i kolorów umożliwiają projektowanie w najwyższej jakości.

Gwarancja
Firma, która chce, aby klienci byli zadowoleni  z produktu przez wiele lat, musi być w stanie zagwarantować ich długą żywotność. Jeśli chodzi o jakość wykonania, Sonorous ma jeden cel, zawsze być powyżej średniej, a nawet więcej, wyznacza standardy. Rygorystyczny standardy, jak również warunki badania jakości TUV zapewniają największą z możliwych jakość każdego produktu.

.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas… Wyślij